Добивате 60 Поени!

Safety 1st PhysioNest Блек Чик

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

11 на залиха

Опис

Safety 1st PhysioNest е идеален и удобен носач на бебиња, кој дава максимална удобност на бебето и родителот.

Обезбедува добра поддршка на грбот на бебето, ги задржува колковите на бебето во ортопетска права положба.

Кенгурот Safety 1st PhysioNest може да се користи од раѓање до 3,5 кг до 15 кг.

Има 3 начини на употреба: преден (свртен кон родителот), на колкот (идеален за доење) и на грб.

Удобни и меки раменици и широк појас на половината кои се регулираат со каиши за подобра заштита на бебето. Вклучено е и капче за дополнително прилагодување на главчето, кое по потреба се отстранува.

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на info@dev.bebehome.mk или побарајте не на 072 250011.

X