Добивате 70 Поени!

Safety 1st backpack Ранец БлекЧикСив

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

7 на залиха

Опис

Ранецот/Торба за пелени на Safety 1st е идеален за родители кои сакаат практичност. Во ранецот е вклучено: непропустлива подлога за пресоблекување, лесно отстранлива термо торба за шишиња, кутија за влажни марамици и торба за цуцли. Благодарение на 17те различни делови/џепови за складирање има и повеќе од потребен простор за складирање и максимална организација. Ранецот/Торба за пелени има обложени и прилагодливи рачки, задниот дел е обложен со 3д мрежа што овозможува воздушна циркулација и спречува потење.
Димензии: 31 x 20.5 x 42.5 cm

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на info@dev.bebehome.mk или побарајте не на 072 250011.

X