Добивате 467 Поени!

Pali Моон Бело

23,370ден

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

1 на залиха

Опис

Креветчето Моон на Pali е нова колекција и е најдобриот избор за Вашето бебе од квалитет до удобност.Комплетно изработени од масивно дрво бука, фарбани исклучиво со 100% бои на водена база, нетоксични и антиалергиски.Густа латофлекс подлога и нетоксична пластична заштита.Гумирани тркалца со кочници кои допринесуваат за полесно преместување на креветчето.

Две висински позиции на душекот.Странични огради кои се подесуваат висински во зависност од потребите,и можност за фиксирање на едната од страните по потреба.Дополнителна фиока за складирање која може да се инсталира на било која страна од креветот.

Препорачан душек: 124х64 cm

Надворешни димензии на кревет: 130 х 70 см
Произведено во Италија

Карактеристики

  • Материјал -
  • Подесива страница -
  • Ниво на душек -
  • Тркалца -
  • Клацкалка -

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на info@dev.bebehome.mk или побарајте не на 072 250011.

X