Добивате 36 Поени!

Baby Art мај бејби 2П лимитед едитион

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

4 на залиха

Опис

Рамката на Baby Art My Baby Style со лимитиран дизајн може да се стави како прекрасна декорација на детската соба. Во оваа рамка можете да сочувате убав сувенир на рачето и на стапалото во една рамка заедно со фотографија од вашето бебе.

– Дерматолошки тестирано и безбедно

– Лесно за правење: без печење, не е потребен никаков друг материјал,се е вклучено во овој комплет!

– Возможни се многу обиди пред сушење

– Многу брзо: само 2 минути се потребни за создавање на перфектен принт (времето за сушење не е вклучено)

– Препорачана возраст за дете од 0м+ до 3 години

Димензии: H 17 x L 51 x W 2 cm

Тежина на производ: 862 g

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на info@dev.bebehome.mk или побарајте не на 072 250011.

X